VÝROBA A KOMPOZITNÍ DÍLY

Výroba CARBON DESIGN

 

Specializujeme se na kompozitní díly, do této oblasti vnášíme i vlastní inovace. Nezáleží na tom, zda potřebujete pevnostní díly nebo vizuální prvky a designové výrobky – rádi se postaráme o Vaše projekty a podpoříme Vás sériovou výrobou s kvalitními výstupy. Naší misí je snižování výsledné váhy výrobků, včetně dalších pozitivních aspektů, jako je nižší ekologická zátěž, spotřeba paliva i možnost využití sofistikovanějšího designu. Nabízíme Vám naši pomoc také při přípravě výrobní technologie - zpracování návrhu a přípravu perfektně tvarovaných forem pro výrobu kompozitních dílů a přípravků pro Váš výrobní proces. Vaše pracoviště rádi vybavíme formami a přípravky na míru, anebo pro realizaci výroby můžete využít kapacity našeho zkušeného týmu a zázemí prostorných, dobře vybavených výrobních hal, vhodné i pro velké díly (např. trupy, křídla letounů), „vše máme pod jednou střechou“ jak pro výrobu, dokončovací práce, měření dílů, i finální montáž celků.

CARBON DESIGN, jako výrobce pokročilých kompozitních dílů a letadel, disponuje vlastní zásobou materiálů a polotovarů (karbonových desek, sendvičů atd.) pro potřeby vlastní výroby. Používáme materiály schválené pro výrobu letadel. Z důvodu stálých poptávek daných materiálů a polotovarů zákazníky z různých oborů jsme pro vás připravili nabídku v nejčastěji žádaných rozměrech k přímému prodeji přes e-shop, abychom tak umožnili jednoduché a rychlé řešení pro výrobce, modeláře i kutili. Nabízíme desky a sendviče ze skelných, karbonových, karbon-aramidových tkanin, ve variacích různých tlouštěk, rozměrů a provedení. Objednávejte přes náš e-shop.

.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kompozitní materiály z naší nabídky:

1) Sendviče:

Sendvičové desky se vyznačují vysokou pevností při zachování velmi nízké hmotnosti, pěnové jádro totiž umožňuje vyrobit desku o požadované tloušťce, která je velmi tuhá a lehká zároveň. Výhody používání sendvičů jsou tedy nesporné, hodí se pro širokou škálu projektů od konstrukčních aplikací, po výstavní systémy a designové prvky. Snadno se opracovávají, řežou, brousí… Deska má po obou stranách strhávací tkaninu a je tím pádem připravena pro další manipulaci (laminovaní – lepení). Nebo je v provedeni pohledové finální vrstvy vhodné do designových aplikaci. Všechny výrobky jsou temperovány (postcured) na 70 °C pro dosažení maximální mechanické pevnosti.

Tkanina – sklo 162 g/m2, 282 g/m2 nebo karbon 160 g/m2

Vrstvy – 1/1 nebo 2/2

Pěnové jádro - pěna 70.55 – tl. 5 mm, 8mm nebo 10 mm

Rozměry – 200x400, 400x400, 400x800, 800x800 a 800x1200 mm

.Najdete na našem e-shopu zde.

vamp1

..

2) Karbonové desky:

vamp1

Karbonové desky vyrobené z materiálů schválených pro leteckou výrobu se používají jako základní materiál pro výrobky požadující vysokou pevnost při zachování nízké hmotnosti. Nabízíme desky ve variacích různých tlouštěk a rozměrů. Povrch může být v pohledovém provedení – s perfektním matným nebo lesklým povrchem, vhodném zejména pro designové výrobky, další variantou jsou desky se strhávací tkaninou, vhodné pro výrobky, které budou následně lepené nebo laminované do větších celků (žebra, výztuže atd.). Uhlíkové desky se snadno zpracovávají – řežou a brousí, frézují na finální díly.

Najdete na našem e-shopu již brzy, nyní vyřizujeme objednávky na vyžádání přes mail: info@carbondesign.cz

. .

.

3) Materiály na zakázku:

Můžeme vyrobit materiály dle Vašich požadavků, a také zajistit frézování do finálních tvarů dle výkresové dokumentace. Takto výrazně ušetříte Váš čas a můžete zůstat plně soustředěni na Váš finální produkt. Tyto kooperace a dodávky řešíme individuálně, neváhejte nás oslovit s Vaší poptávkou přes mail: info@carbondesign.cz Jako referenci můžeme uvést například karbonové desky a přesné díly, který dodáváme pro výrobu českých dronů.

REFERENCE: MULTI-ROBOT SYSTEMS, České Vysoké Učení Technické v Praze, p. Pavel Petráček - projekt dronu z karbonových desek

vamp1

.

.

Máte nějaké požadavky nebo nápady na jiný materiál či polotovar, který by se Vám hodil? Neváhejte nás kontaktovat.