O nás

 

 

 CARBON DESIGN s.r.o.

 CARBON DESIGN s.r.o. je společnost s mnohaletými zkušenostmi v oblasti návrhů a výroby ultralehkých letounů.  Věnujeme se zejména vývoji a produkci ultralehkých letadel a motorových rogal. Výrobu máme soustředěnou v České republice, naše produkty si však našly již své zákazníky v mnoha zemích po celém světě.

Odborné znalosti a dovednosti našeho týmu zajišťují vývoj a promyšlený koncept výrobku. Již od návrhu klademe důraz na důsledné splnění hmotnostních limitů. Naši konstruktéři vytváří lehké a současně extrémně pevné stroje. Vysokou kvalitou zpracování za použití nejnovějších materiálů a principů dosahujeme bezpečnosti a spolehlivosti při provozu. U našich produktů preferujeme elegantní a funkční design, který zároveň nabízí komfort a pohodlí i pro delší lety.

Flexibilní využití našich letounů umožňuje nejen rekreační létání, ale zároveň jsou ideální pro pilotní výcvik, soutěžní létání či vlekání kluzáku až do hmotnosti 750 kg. Klademe důraz i na cenovou dostupnost, kterou přispíváme k rozvoji sportovního letectví, a v němž se také aktivně zapojujeme.

Naším cílem je dále rozvíjet aktivity a potenciál firmy, abychom přinášeli potřebné vybavení všem, který si chtějí splnit svůj sen o létání. 

Úvodní galerie


 
 
 
 
 

Slider

Miniatura obrázku Popis Odkaz více info

FM 250

Vyvinuli jsme pro Vás inovovaný model FM250 Vampire II, který je excelentním strojem i pro vlekání kluzáků až do 750 kg. Pro posádku nabízí komfortní a elegantní design, který jde ruku v ruce s vynikajícími letovými vlastnostmi a snadnou ovladatelností.

http://www.flyingmachines.cz/cz/produkty/fm250-vampire-ii

FM 301

Samonosný kompozitový podvozek motorového rogala, navržený pro pilotní výcvik, turistické a závodní létání. Vznikl na základě dlouholetých zkušeností z pilotního výcviku a závodů. Na konstrukci se podíleli špičkový instruktoři z Čech a Francie a taktéž přední piloti reprezentace.

 
http://www.flyingmachines.cz/cz/produkty/fm301-stream