Nabízíme

FM250 VAMPIRE

 Fm250vampirefly1

PREZENTACE

FM250 Vampire technické údaje

TECHNICKÉ ÚDAJE

Fm250vampirefly2

KE STAŽENÍ

KDE JIŽ FM250 VAMPIRE LÉTÁ?

 

DEMO LETY A OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ...

Stále rozjiširujeme naši prodejní síť a hledáme distributory. Máte zájem? Přidejte se k nám.

Dotazy

O NÁS

Z REFERENCÍ

slider slider slider

Letoun FM250 Vampire

CARBON DESIGN je výrobcem a prodejcem UL letounu FM250 Vampire. Letoun je dobře zaveden na trhu již od roku 2009, kdy získal český typový certifikát, následoval také francouzský a německý. Nejen vývoj, ale především skutečný provoz prověřil, že FM250 Vampire je perfektní UL letoun pro sportovní i dlouhé cross-country lety, pilotní výcvik a je ideální vlečnou pro kluzáky až do váhy 750 kg. Díky těmto vlastnostem je oblíbený jak u individuálních pilotů, tak v aeroklubech. Více podrobností najdete zde.

COVERTAN - podlahový systém hangárů

Mezi další finální produkty pro malé i velké letectví patří také podlahový systém Covertan vhodný i do dočasných či rekonstruovaných hangárů, k vytvoření částečné podlahy či k pokrytí celé plochy. Covertan lze položit v podstatě na jakýkoliv rovný podklad parketové podlahy, dlažby, beton, hlína, led... a díky svým jedinečným vlasnostem získáte snadno udržovatelný, izolovaný a odolný povrch. Pokládka i opětovné rozebrání Covertanu je více než jednoduché, přináší tak enomické a efektivní řešení v této oblasti. Více podprobností najdete zde.

Program výroby forem a přípravku pro compozity

CARBON DESIGN nabízí ucelený program pro výrobu především kvalitních hliníkových forem, v této oblasti čerpá z bohatých zkušeností, může tak zajistit podporu od návrhu a finální zaformování a zapřípravkování s navazujícím výrobním programem. Kvalitní a perfetkně tvarované formy jsou základem sériové výroby kompozitů, rádi se o tuto oblast postaráme za Vás. Pracujeme v programech SolidWorks, SolidCAM, SurfCAM, HSMWorks i CATIA. Více podprobností najdete zde.